Efad Lux Apartments 3 Downtown

  • 12 μ²

Το Efad Lux Apartments 3 Downtown Βουδαπέστη 12 τ.μ. Απέχει περίπου 3 χλμ. από τον Ζωολογικό και Βοτανικό Κήπο της Βουδαπέστης και σχεδόν 25 λεπτά με τα πόδια από το κορυφαίο οικογενειακό αξιοθέατο, το Sziget Eye. Οι επισκέπτες μπορούν να χρησιμοποιήσουν Wi-Fi για εργασία ή ψυχαγωγία.

Αυτό το διαμέρισμα διαθέτει κουζίνα, και βλέπει στην πόλη. Επιπλέον, υπάρχουν στεγνωτήρας μαλλιών και πετσέτες. Αυτό το κατάλυμα διαθέτει ξεχωριστή τουαλέτα, ντους και πλυντήριο.

Για μεγαλύτερη άνεση, αυτό το διαμέρισμα διαθέτει πλήρως εξοπλισμένη κουζίνα που έχει ηλεκτρικό βραστήρα, ψυγείο και φούρνο.

Το διαμέρισμα απέχει μόνο 1 χλμ. από το Κέντρο Μινιατούρων Miniversum, που είναι ένα εξαιρετικό μέρος. Το Κάστρο της Βούδας απέχει περίπου 30 λεπτά με τα πόδια από το Efad Lux Apartments 3 Downtown. Ο πλησιέστερος σταθμός λεωφορείων Harminckettesek tere βρίσκεται σε απόσταση μόλις 250 μέτρων.

Χρειάζεστε περισσότερες επιλογές;
Check Top hotels near Efad Lux Apartments 3 Downtown Βουδαπέστη
Maria Center By Stn
Τιμή μόνο για κινητά

Maria Center By Stn

9.3
Άριστο 7 σχόλια
141 μ από το κατάλυμα
USD 603 USD 543
ανά νύχτα
Urban Bloom Retreat - Free Parking
Τιμή μόνο για κινητά

Urban Bloom Retreat - Free Parking

9.2
Άριστο 20 σχόλια
216 μ από το κατάλυμα
USD 162 USD 146
ανά νύχτα
Second Floor
Τιμή μόνο για κινητά

Second Floor

10
Εξαιρετικό 1 σχόλιο
274 μ από το κατάλυμα
    Πρόσβαση στο ξενοδοχείο

    Αεροδρόμια

    ΔιεθΝές Αεροδρόμιο Βουδαπέστης ΦέρεΝκ Λιστ
    20 χλμ.

    Σταθμοί τραίνων

    Eastern Railway Station
    1,4 χλμ.

    Εγκαταστάσεις

    Διαδίκτυο

    • Wi-Fi

    Στάθμευση

    • Στάθμευση

    Στην κουζίνα

    • Βραστήρας
    • Κουζινικά είδη

    Παροχές για παιδιά

    • Βρεφικές κούνιες

    Στα δωμάτια

    • Κλιματισμός
    • Τραπέζι φαγητού
    • Υπηρεσία σιδερώματος

    Στο μπάνιο

    • Πλυντήριο ρούχων

    Συσκευές

    • LCD TV
    • CD player

    Γενικές εγκαταστάσεις

    • Απαγορεύεται το κάπνισμα σε όλους τους χώρους
    • Ανελκυστήρας

    Κατοικίδια

    • Δεν επιτρέπονται κατοικίδια !

    Σημαντικές πληροφορίες

    Check-in: από 14:00 έως 23:59
    Check-out: έως 10:00
    Αριθμός αδείαςMA24106738
    Συχνές ερωτήσεις
    • Ποια αξιοθέατα έχει κοντά στο το Efad Lux Apartments 3 Downtown;
      Τα δημοφιλή αξιοθέατα που βρίσκονται κοντά στο το Efad Lux Apartments 3 Downtown περιλαμβάνουν Λουτρά Σέτσενι, Βασιλική Αγ. Στεφάνου καθώς και Σπίτι του Τρόμου.
    • Πόσο κοστίζει η κράτηση στο το Efad Lux Apartments 3 Downtown;
      Η τιμή κράτησης στο το Efad Lux Apartments 3 Downtown θα είναι 171€.
    • Υπάρχουν εστιατόρια κοντά στο το Efad Lux Apartments 3 Downtown;
      Τα εστιατόρια κοντά στο το Efad Lux Apartments 3 Downtown περιλαμβάνουν Stex House και Al Dente και απέχουν μόνο 5 λεπτά με τα πόδια.
    • Πόσο μεγάλο είναι αυτό το διαμέρισμα;
      Η έκταση του αυτό το διαμέρισμα αποτελεί 12 μ².
    • Στο το Efad Lux Apartments 3 Downtown υπάρχει πλυντήριο;
      Ναι, το Efad Lux Apartments 3 Downtown διαθέτει πλυντήριο ρούχων.

    Τοποθεσία

    Map
    Σε κοντινή απόσταση

    Αεροδρόμια

    ΔιεθΝές Αεροδρόμιο Βουδαπέστης ΦέρεΝκ Λιστ
    20 χλμ.

    Σταθμοί τραίνων

    Eastern Railway Station
    1,4 χλμ.

    Αξιοθέατα κοντά

    Εστιατόρια κοντά

    Φωτογραφίες

    Αξιολογήσεις

    Δεν έχει σχόλια ακόμα :(

    Εάν έχει μείνει σ' αυτό το ξενοδοχείο, μοιραστείτε την εμπειρία σας μαζί μας

    Γράψτε σχόλιο

    Γράψτε σχόλιο

    Πότε ταξιδέψατε;

    Η βαθμολογία σας

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Πολύ κακό
    Εξαιρετκό

    Τα στοιχεία σας

    Από πού είστε;
    Ευχαριστούμε! Σας ευχαριστούμε που αφιερώσατε χρόνο για να μοιραστείτε την εμπειρία σας. Το σχόλιό σας θα δημοσιευτεί σύντομα.
    Επιστροφή στα σχόλια
    Το σχόλιο δεν έχει αποσταλεί.

    Επικοινωνήστε μαζί μας

    Εάν χρειάζεστε περισσότερα από 4 δωμάτια, παρακαλώ, υποβάλετε αίτημα ομαδικής κρατήσης.
    Τα στοιχεία σας
    Θέμα
    Μήνυμα
    Efad Lux Apartments 3 Downtown Βουδαπέστη

    Εμφάνιση στο χάρτη:

    Αξιοθέατα
    Συνιστώμενα εστιατόρια
    Οι δημόσιες συγκοινωνίες
    Ευχαριστούμε για την ανταπόκρισή σας
    Ευχαριστώ για την εγγραφή
    Κλείσιμο